JUDO

Judo to japońska sztuka walki, która w przeciwieństwie do innych sportów walki rozwija równomiernie wszystkie partie mięśniowe, co oprócz kształtowania sylwetki przyczynia się do korekcji wad postawy oraz kształtuje charakter.Sumienne trenowanie judo przyczynia się do kształtowania w sobie pozytywnych cech charakteru, takich jak odwaga, wiara, koncentracja, systematyczność, oraz punktualność. Judo to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także pokonywanie wewnętrznych barier psychicznych. Judo jest doskonałą metodą pedagogiczną, która świetnie się sprawdza u najmłodszych jej adeptów. To sport dla dzieci w każdym wieku, ale także dla osób dorosłych oraz osób z pewnymi ograniczeniami psycho-ruchowymi. 
Program w najmłodszych, przedszkolnych oraz wszesnoszkolnych grupach bazuje na treningu z elementami judo oraz brazylijskim jiu jitsu.
Oparte, są na budowaniu motoryki, nauce bezpiecznego upadania, ale przede wszystkim na nauce współpracy oraz kształtowaniu wcześniej wymienionych cech charakteru.
Obecnie prowadzimy zajęcia dla grupy wiekowej 4 – 7 lat.

GRAFIK ZAJĘĆ

ZAPISZ ONLINE

Kontakt:

Telefon: 792 248 220

liderwilanow@gmail.com

fb/Lider Wilanów

Warszawa – Wilanów

Close Menu