PIŁKA NOŻNA

Gra w piłkę nożną to znakomita forma aktywności fizycznej. Nie tylko gwarantuje prawidłowy rozwój dziecka, wzmacnia mięśnie oraz poprawia koordynację ruchową, ale też uczy je współpracy w grupie i samodyscypliny. Dodatkowo dzięki regularnym treningom dziecko staje się bardziej wytrwałe i odporne na stres. Gra w piłkę nożną może być źródłem radości i satysfakcji, a z czasem przerodzić się w pasję, którą dziecko będzie chciało w przyszłości rozwijać.

Co ważne piłka nożna pomaga kształtować umiejętności społeczne dzieci. Uczy współpracy, a także szybkiego podejmowania decyzji i szukania rozwiązań problemów w ramach ściśle określonych reguł.

Nabór na treningi prowadzimy od 4 roku życia w rocznikach 2011 – 2019

Football System to unikalny program szkolenia zawodników opierający się na 4 najważniejszych obszarach rozwoju zawodnika. W nowoczesnym futbolu zawodnik musi być perfekcyjnie przygotowany technicznie, motorycznie i mentalnie. Optymalne przygotowanie zawodnika w tych obszarach połączona z odpowiednim poziomem zrozumienia gry pozwala zawodnikowi osiągnąć bardzo wysoki poziom wyszkolenia. Opracowany program szkolenia dużą uwagę przywiązuje do kreatywności zawodników, percepcji i antycypacji oraz budowania u zawodników szybkiego procesu decyzyjnego.

 

Football System powstał dzięki współpracy interdyscyplinarnego zespołu, w skład którego weszli specjaliści z zakresu nowoczesnego treningu piłkarskiego, psychologii sportu i neuropsychologii, motoryki, dietetyki oraz pedagogiki. 

 

GRAFIKI ZAJĘĆ

Roczniki

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Roczniki

Szkoła Podstawowa nr 300, ul. Gubinowska 28/30

Szkoła Podstawowa nr 300

Rocznik

Szkoła Podstawowa nr 169, ul. Uprawna 9/1  (Zawady)

Szkoła Podstawowa nr 169

Roczniki

                            Szkoła Podstawowa nr 358, ul. Św.U.Ledóchowskiej 10

Szkoła Podstawowa nr 358

Roczniki

Szkoła Podstawowa nr 400, Al. Rzeczypospolitej 23B

Szkoła Podstawowa nr 400

ZAPISZ ONLINE

Kontakt:

Telefon: 792 248 220

liderwilanow@gmail.com

fb/Lider Wilanów

Warszawa – Wilanów

Close Menu