PIŁKA NOŻNA

Gra w piłkę nożną to znakomita forma aktywności fizycznej. Nie tylko gwarantuje prawidłowy rozwój dziecka, wzmacnia mięśnie oraz poprawia koordynację ruchową, ale też uczy je współpracy w grupie i samodyscypliny. Dodatkowo dzięki regularnym treningom dziecko staje się bardziej wytrwałe i odporne na stres. Gra w piłkę nożną może być źródłem radości i satysfakcji, a z czasem przerodzić się w pasję, którą dziecko będzie chciało w przyszłości rozwijać.

Co ważne piłka nożna pomaga kształtować umiejętności społeczne dzieci. Uczy współpracy, a także szybkiego podejmowania decyzji i szukania rozwiązań problemów w ramach ściśle określonych reguł.

Obecnie prowadzimy zajęcia  dla  8 grup wiekowych, dzieci urodzonych w latach 2008 – 2017

Football System to unikalny program szkolenia zawodników opierający się na 4 najważniejszych obszarach rozwoju zawodnika. W nowoczesnym futbolu zawodnik musi być perfekcyjnie przygotowany technicznie, motorycznie i mentalnie. Optymalne przygotowanie zawodnika w tych obszarach połączona z odpowiednim poziomem zrozumienia gry pozwala zawodnikowi osiągnąć bardzo wysoki poziom wyszkolenia. Opracowany program szkolenia dużą uwagę przywiązuje do kreatywności zawodników, percepcji i antycypacji oraz budowania u zawodników szybkiego procesu decyzyjnego.

 

Football System powstał dzięki współpracy interdyscyplinarnego zespołu, w skład którego weszli specjaliści z zakresu nowoczesnego treningu piłkarskiego, psychologii sportu i neuropsychologii, motoryki, dietetyki oraz pedagogiki. 

 

GRAFIKI ZAJĘĆ

Roczniki

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Rocznik

2015 i młodsi

Syta 123

(Trener Marcin)

ZAPISZ DZIECKO DO SEKCJI

Dowiedz się więcej na temat wybranej przez Ciebie sekcji dla Twojej pociechy

Kontakt:

Telefon: 792 248 220

liderwilanow@gmail.com

fb/Lider Wilanów

Warszawa – Wilanów

Close Menu